K.K.T.!!
piątek, 7 lutego 2014
Kulka ;)
Nasza jedyna klaczka. Na zdj. jeszcze jako źrebak.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz